top of page

Karayolu

Beşiktaş-Gayrettepe'de bulunan ofisimiz, Sisli-Mecidiykoy yönünden Yıldız Posta Caddesi girişinde; Astoria Alışveriş Merkezi'nin karşısındadır. Mecidiyeköy'den Gayrettepe yönünde Torun Center ve Melas Otel'i geçildiğinde 50 metre sonra sağda kalan ofisimizin önünden Boğaziçi Köprüsü (15 Temmuz Şehitleri Köprüsü) katılım bağlantı yolu bulunmaktadır.  

Otopark

Misafirler için ofisimizin otoparkı mevcuttur. Ayrıca ofis çevresinde kapalı ve açık otoparklar da mevcuttur. 

Metro

Ofisimiz, Levent-Hacıosman metrosunun "Mecidiyeköy" veya "Gayrettepe" durağının orta kısmında yürüme mesafesindedir. Bu iki duraktan "Mecidiyeköy" durağında inildiğinde "Ortaklar" çıkışından sonra Beşiktaş yönüne, "Gayrettepe" durağında inildiğinde ise Mecidiyeköy-Astoria yönüne ilerlenmesi gereklidir. 

Metrobüs

Hattın "Mecidiyeköy" durağında indikten sonra, Torun Center ve Gayrettepe yönüne ilerleyiniz. Torun Center ve Melas Oteli'ni geçtikten sonra "Serbest Denetim Bürosu"'nun yanındaki binadayız.  

 

​​İstanbul Havalimanı

İstanbul Havalimanı Metrosu'nun açılışı ile metro ile ulaşım olanağı bulunmaktadır. Ayrıca shuttle ile de Mecidiyeköy'e direk ulaşım mevcuttur. Özel araç ile ise Kemerburgaz-Kağıthane-Şişli ve Gayrettepe veya Kemerburgaz-Kağıthane-Maslak-Levent yönünde ilerlenerek de ofisimize ulaşabilirsiniz. 

 

​​Çevre

Ofisimizin çevresinde, Astoria Alışveriş Merkezi, Melas Otel, Fairmont Quasar İstanbul, Torun Center, Divan İstanbul City Otel, Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi yer almaktadır.  

Ulaşım
bottom of page