Karayolu

Şişli'de bulunan Nurol Tower, D-100 otoyolunun bitişiğindedir. Mecidiyeköy'den Haliç yönüne doğru D-100'e bağlanmadan önce Trump Tower önünden devam edildiğinde yaklaşık 250 metre sonra solda kalan ofisimize, Şişli'den Çağlayan yönüne doğru ilerlenirken D-100 alt geçidinden sonra sağa doğru dönülerek de erişim mümkündür. 

Otopark

Misafirler için Nurol Tower'ın kapalı otoparkı mevcuttur. Ayrıca Nurol Tower'ın çevresinde kapalı ve açık otoparklar da mevcuttur. 

Metro

Levent-Hacıosman metrosunun "Mecidiyeköy" durağında inildikten sonra, "Trump Towers" çıkışını izleyerek metrodan çıkınız. Trump Towers sağınızda kalacak şekilde "Çağlayan" yönünde ilerleyiniz. 250 mt kadar devam ettikten sonra solunuzda Nurol Tower'ı görebilirsiniz. 

Metrobüs

Hattın "Mecidiyeköy" durağında indikten sonra, "Trump Towers" çıkışını izleyerek, Çağlayan yönünde ilerleyiniz. Trump Towers sağınızda kalacak şekilde 250 mt kadar devam ettikten sonra solunuzda Nurol Tower'ı görebilirsiniz. 

 

​​Atatürk Havalimanı

D-100 otoyolu üzerinden 30 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Trafik koşulları çerçevesinde, D-100 (E-5) yerine Piyalepaşa Bulvarı-Aksaray üzerinden sahil yolu veya Okmeydanı-TEM çıkışı ile TEM otoyolu bağlantısı seçeneği de kullanılabilir.

​​Çevre

Nurol Tower'ın çevresinde, Ramada Hotel Şişli, İstanbul Merkez (Çağlayan) Adliyesi, Şişli Florence Nightingale Hastanesi yer almaktadır.  

Ulaşım